Cadet Awards: November 2018
Gen. Carl A. Spaatz Award
- Dylan M. Hert, No. 2215, CA
- Charles J. Read, No. 2214, FL
- Dakota J. Cisneros, No. 2216, NM
- Neil R. Brooks, No. 2213, VT
Gen. Ira C. Eaker Award
- Connor J. Martfeld, AR
- Anna G. Stoltz, CO
- Abigail R. Matherne, FL
- Caleb M. Bryant, ID
- Alexandra N. Ramotar, NY
- Nicholas M. Langford, OH
- Enoch K. Cummings, PA
- Izaak R. Weaver-Herrera, PA
- Andrew S. Wieder, PA
Amelia Earhart Award
- Joseph L. Boyd, AZ
- John-David M. Holmes, AZ
- James K. Chan, CA
- Jordan Owens, CA
- Lincoln X. M. Roch, CO
- Noah A. That, CO
- Brian A. Rosario, FL
- Garret R. Wyman, FL
- Hannah Neal, GA
- Olivia K. K. Omellas, HI
- Desiree C. Lauridsen, IN
- Ian T. Guerrero, KY
- Nathan R. Jaffrey, ME
- David M. Walsh, MI
- Lily A. Ericsson, OH
- Max A. Foster-Webb, OH
- Ian C. Cheshire, OR
- Steven Roman, PR
- Dylan D. German, TX
- Noah I. Abate, VA
- Nathan M. Sullins, VA
- Neriah D. Graham, WA
- Parker A. Knerr, WY
Gen. Billy Mitchell Award
- Luke J. Hollman, AK
- Jerret D. Green, AL
- Weiss M. O'Connor, AZ
- Annemarie G. Fiori, CA
- Alex J. Lee, CA
- Daniel Salazar Jr., CA
- Aidan S. Hartman, CO
- Jacob D. Cassedy, CT
- Dylan R. Kelsall, DE
- Aidan P. Stephan, DE
- Megan E. Traver, DE
- Caleb A. Bernstein, FL
- Ashton M. Campbell, FL
- Crystal R. Giron, FL
- George C. Gleadall, FL
- Anya N. Kratz, FL
- Colin Matherne, FL
- Christian G. Ott II, FL
- Madeline Perez, FL
- Matthew E. Ramer, FL
- George Semple, FL
- Caleb J. Shafer, FL
- Jack Vranicar, FL
- Preston K. Jackson, GA
- Catherine B. Whittington, GA
- Michael J. Marrin, HI
- Bethany A. Harkness, IA
- Isaac V. Crownhart, ID
- Erik V. Lechleitner, IL
- Steven A. Piluk, IL
- Alexis M. Vasiliadis, IL
- Serena R. Armenta, KS
- Patricia L. Plum, KS
- Meagan R. Miller, KY
- Peter J. Noland, KY
- Ethan M. Mackenzie, MA
- Mitch A. Walker, MD
- Bryce Durand, MI
- Taylor A. Pritchard, MI
- Brendan C. Rice, MI
- Josiah L. Stiffler, MI
- Edward D. Christian, MN
- Evan G. Ekstrand, MN
- Cody B. Helm, MN
- Caelin I. Blevans, MO
- Baylee G. Beightol, MS
- Charles B. Shields, MS
- Carter A. Contos, NC
- Cooper A. Morton, NC
- Savannah R. Vangundy, NC
- Andy J. Robichaux, NE
- Daniel J. John-Zensky, NH
- Katherine N. Fair, NHQ
- Moira C. Lumley, NJ
- Christopher A. Tabussi, NJ
- David N. Vo, NJ
- Gabriel L. Hutchinson, NM
- Eliana Smith, NM
- Anna G. Beckstead, NV
- Dana L. Surwill, NV
- Dylan A. Barrios, NY
- Miguel A. Connell, NY
- Timothy S. House, NY
- Thomas P. Sandgren, NY
- Ishan Swali, NY
- David W. Reid Jr., OH
- Justin M. Valek, OH
- Sebastian D. Gibbs, OK
- Adin Shafer, OK
- Kemuel Millan, PR
- Jose Vega, PR
- Andrew W. Bedford, TX
- Ethan N. Cray, TX
- Nathan M. Emslie, TX
- Aramie R. Gordon, TX
- Natalie R. Koen, TX
- Lacey J. Barbee, WA
- Jane O. Fujinaka, WA
- Emmanuel P. Larsen, WA
- David J. Pimpiano, WA
- Caleb J. Robinson, WA
- Alexander A. Gunby, WI
- Robert H. Thomas, WI